KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095158
nr 1309 5158
Kopia efter Jacob Jordaens, "Färjan till Antwerpen". Ej signerad. Olja på duk, 49x58 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:25:08
700 kr
800 kr